A. Goštauto g. 8-0227, Vilnius Tel.: (8-625) 78907
Pramonės pr. 20, Kaunas Tel.: (8-622)11650

Apie mus

TIPINIS.LT - tai naujas vardas kartotinių projektų rinkoje!

Individualūs ir kartotiniai namų projektai, architektūros, konstrukcijų ir inžinerinių  projektų rengi

mas - tai pagrindininės mūsų veiklos kryptys. Esame atsidavę savo veiklai ir stengiamės nuolat tobulėti savo srityje. Mūsų komandoje dirba kūrybingi architektai ir inžinieriai. Mūsų tikslas - pasiūlyti išbaigtą ir subrandintą produktą už kokybę atitinkančią kainą. Nesiekiame sukurti pigiausių ir didžiausią kiekį turintį namų katalogą Lietuvoje. Turime tikslą ir siekį sukurti labiausiai išbaigtą ir kokybiškausią katalogą. Siekiame individualių ir kartotinių namų projektavimą Lietuvoje pakelti į aukštesnį, Europietišką lygį, todėl mes siūlome daugiau nei mūsų konkurentai. Mūsų projektus sudaro ne tik architektūrinė ir konstrukcinė dalys, kaip daugelyje įmonių, o visas paketas, t.y.:

  • Architektūros dalis;

  • Konstrukcijų dalis;
  • Vandentiekio ir nuotekų tinklai (vidaus);
  • Elektrotechnikos dalis (vidaus);
  • Šildymo dalis (vidaus);
  • Sąmatiniai skaičiavimai;
  • 3D vizualizacijos.

Norime, kad mūsų klientam būtų visiškai aiški ir suprantama mūsų kainų strategija. Niekada nededame jokių paslėptų mokesčių ar išlaidų.

Mes siūlome apgalvotus ir specialistų apskaičiuotus sprendinius už kainą atitinkančią produkto kokybę.

TIPINIS.LT nuolat pildo savo katalogą naujais projektais. Kas mėnesį savo katalogą papildome bent trimis naujais projektais. Visi projektai ir visa TIPINIS.LT projektavimo veikla yra apdrausta Statinio projektuotojo civilinės atsakomybės draudimu. Draudimo suma įvykiui - 1 000 000 Lt, draudimą išdavė AB Lietuvos Draudimas. 

TIPINIS.LT kūrybinė grupė

       

 

 

 

 

 

 

 

 

Kūrybinės grupės vadovai

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mūsų kolektyvo kvalifikacija ir patirtis